Grannsamverkare

Enskede gård

Grannsamverkare/kontaktpersoner områdesvis  (Områdeskarta)                                             

12jun18/GS
Om-råde  Namn Gatuadress Telefon e-postadress 
1 Anita Jansson Medlemsvägen 68 070-266 36 48 kjellanitajansson@telia.com
2 Erwin Salamon Revisorsvägen 8 070-783 14 25 ersa048@yahoo.se
3 Erwin Salamon Revisorsvägen 8 070-783 14 25 ersa048@yahoo.se
4 Anna Gustafson Dammtrappsgatan 35 070-584 87 61 anna.gustafson51@gmail.com
5 Ingbritt Liljekvist Föreningsvägen 46 ingbritt@landskapslaget.se
6 Ingbritt Liljekvist Föreningsvägen 46 ingbritt@landskapslaget.se
7 Göran Sahlin Odelbergsvägen 8 070-753 00 95 goransahlin2@gmail.com
8 Madeleine Persson Delägargatan 19 08-508 608 01 jarnestad.persson@gmail.com
9 Agge Sahlberg Dammtrappsgatan 34 073-722 44 14 agge.s@hotmail.com
10 Lotten Gustafsson-Reinius Bägerstavägen 32 073-369 27 91 lotten.gustafsson@etnologi.su.se
11 Fanny Bergenström Bägerstavägen 38 0707-68 30 87 fanny.bergenstrom@trioforlag.se
12 Karin Dillner-Bergstedt Dammtrappsgatan 17 0738-51 67 61 karin.dillner.bergstedt@gmail.com
13 Marita Skytt Delägargatan 16 mskytt@telia.com
14 Per Marklund Odelbergsvägen 77 per@trycksaksdotorn.se
15 Susanne Lindahl Odelbergsvägen 48 073-693 79 12 susanne.lindahl60@gmail.com
16 Carolina Bastigkeit Öselvägen 4 070-376 86 06 carolina.bastigkeit@bahnhof.se
17 Noomi Näsström Godsägarvägen 41 nnnnnnnnnn noomi.nasstrom@sll.se
18 Rose Törlén Herrgårdsvägen 23 072-306 58 96 rose.torlen@gmail.com
19 Bertil Winsnes Lindevägen 9 070-782 45 66 bertil.winsnes@gmail.com
20 Vakant
21 Ann-Kristin Jönsson  Tallvägen 2 070206845  ak.weyler.jonsson@gmail.com

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

*

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>